Nadace OKD SRDCOVKA financovala
minigrant SDH Orlová-Poruba

Nadace OKD SRDCOVKA opět přispěla svou dotací na dobrou věc. V letošním roce bylo výborem SDH Orlová-Poruba rozhodnuto o koupi batohu první pomoci, který bude sloužit kroužku mladých hasičů. Ti ho využijí  na podání předběžné první pomoci při úrazech na hasičských soutěžích ale také na různých výletech a táborech konaných sborem dobrovolných hasíčů Orlová-Poruba. O podání žádosti nadaci OKD SRDCOVKA  rozhodl výbor SDH Orlová-Poruba a zasloužil jse o něj také zaměstnanec OKD a hlavně náš dlouholetý člen výjezdové jednotky p. Kamil Zmijka, který se stal garantem tohoto minigrantu. Pan Kamil Zmijka je zařazen ve výjezdové jednotce do funkce strojníka a svou funkci vykonává svědomitě a na kvalitní úrovni. Batoh byl po veškerých formalitách a domluvou s nadací OKD pořízen v hodnotě 6, 600,-kč z čehož nadace OKD přispěla finanční částkou 5, 000,-kč. Batoh je vybaven základními pomúckami prní pomoci které jsou na velice kvalitní úrovni.Vybavení obsahuje také např.  popáleninovou sadu. Dovolte mi jménem SDH Orlová-Poruba nadaci OKD SRDCOVKA  poděkovat za výborný přístup při podání žádosti, za jeho schválení a hlavně za následné financování celého minigrantu. Velký dík patří také p.Kamilu Zmijkovi garantovi minigrantu, který se postaral o realizaci celého projektu.

Za SDH Orlová-Poruba
    Michal Beňo